aČlánky - Zábava

PR články od Vás pro Vás

Online hry, skákačky, logické hry ale i sporty, fotbal, hokej, tenis a jiné zábavné činnosti naleznete na zabava.aclanky.cz

Zážitkové hry – teambuilding i rozvoj osobnosti

Zážitková pedagogika a zážitkové hry se dnes stávají součástí firemního vzdělávání nebo akcí, které mají prohloubit vztahy se zákazníky či obchodními partnery.  Pestrou paletu zážitkových her, které jsou otevřené požadavkům konkrétního zákazníka a specifikům dané firmy, najdete na webu Firemní.zážitky.cz.

Zážitkové hry přináší dobrodružství a zábavu, současně také budují vztahy v týmu a jsou součástí osobního rozvoje každého účastníka hry. Dle tématu konkrétní zážitkové hry pak jde v různých poměrech o rozvoj komunikačních a organizačních schopností, schopnosti pracovat v týmu nebo řešit logické, strategické i sportovně založené úkoly.

Praha X – do nitra staré Prahy

Firemní zážitky.cz vám mj. přináší příběh plný záhad, luštění a objevů – příběh staré Prahy. Detektivně-akční hra Praha X vám představí Prahu tak, jak ji ještě neznáte.

Během svého pátrání objevíte dosud neprobádaná místa Prahy, která na Vás dýchnou svou zvláštní atmosférou. Netradiční atmosféru obohatí také setkání s historickými osobnostmi i „nadpřirozenými“ postavami. Jako účastníci zážitkové hry Praha X budete mít příležitost poznat pražskou historii i architekturu ve zcela jiném světle. Půjde přitom o denní i noční světlo Prahy. Zajímavé exteriéry doplní i interiéry, během celého dějství budete moci získat nevšední vybavení a předměty.

Zážitková hra Praha X je určena pro dynamické týmy. Účastníci hry vystupují v netradičních rolích, které sami mají možnost ovlivnit. Sami si připravují své kostýmy. Dle počtu účastníků pracují v týmech po 3 – 6 osobách.

Vedle logického myšlení, které se využívá pro řešení hádanek, vyžaduje hra také schopnost rozhodování a rychlé akce. Zahrnuje v sobě prvky kryptografie, dějiny magie a biblické citáty, mapování a pohyb v neznámém terénu, stejně tak i fyzické a sportovní aktivity.
Zážitek ze setkávání s úkoly z různých světů je prohlouben i virtuální částí hry, která se odehrává na internetu.

Finálová akční část hry může zahrnovat dle preferencí zákazníka např. paintball, cyklistiku, slaňování apod.

  • Linkuj.cz!
  • Top Články.cz
  • Jaggni to!
  • MediaBlog.cz
  • Bookmarky.cz
  • del.icio.us
  • Google Bookmarks
Zařazeno v: Zábava

Emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované položly jsou označené *

*