aČlánky - Zábava

PR články od Vás pro Vás

Online hry, skákačky, logické hry ale i sporty, fotbal, hokej, tenis a jiné zábavné činnosti naleznete na zabava.aclanky.cz

Nové modely řady Rollerblade Spitfire

Jistě jste si už několikrát řekli, že byste rádi dopřáli svým malým ratolestem kolečkové brusle, ale nakonec jste se rozhodli pro to počkat nějaký čas, až dítě neporoste jako z vody a jeho noha se nebude každý rok o číslo zvětšovat. Naštěstí se dětské inline brusle přizpůsobují potřebám dítěte a v současnosti jen sporadicky najdete brusle, které by neměly schopnost posouvat se podle velikosti nohy dítěte. Stačí zmáčknout páčku a velikost brusle můžete měnit až o 4 čísla. Tím pádem dítěti brusle nějaký ten rok vydrží a vy nebudete nešťastní z toho, že nemůžete svému dítěti dopřát tuto radost. V současnosti je absolutní špičkou jak ve výrobě inline bruslí pro dospělé, ale také pro děti, společnost Rollerblade, která přichází s řadou Spitfire. Vybrali jsme tři modely z této řady, které považujeme za stěžejní, a ty vám po řadě představíme.

Rollerblade Spitfire S

Dětské brusle Rollerblade Spitfire S jsou posazeny na kompozitovém rámu, kolečkách o průměru 72 mm s možností vyměnit za kolečka o 4 mm větší a ložiscích SG3, které odpovídají rekreační pomalejší jízdě. Konstrukce zajišťuje snadnou ovladatelnost a vysokou stabilitu. Pro optimální oporu nohy a komfort při jízdě je použita anatomicky tvarovaná botička, která se šněruje za pomoci tkaniček, přezky a pásku v oblasti kotníku.

Rollerblade Spitfire Flash

Designově odladěné dětské brusle Rollerblade Spitfire Flash jsou pro větší atraktivitu u dětí vybaveny LED diodami, které se při jízdě rozblikají. Tento kosmetický prvek ocení každé hravé dítě a ostatní mu budou jen závidět. Stejně jako model Spitfire S je i model Spitfire Flash osazen kolečky o průměru 72 mm s možností výměny za 76 mm, ložisky SG3, kompozitovým rámem a klasickým systémem šněrování. Samozřejmostí je brzda na pravé brusli s možností demontáže. Sdílí vlastnost měnit velikost brusle podle velikosti nohy dítěte.

Rollerblade Spitfire LX

Posledním zmíněným modelem dětských bruslí je model Rollerblade Spitfire LX, který má snížený podvozek pro vyšší tuhost, stabilitu a lepší ovladatelnost. Oproti výše popsaným modelům je tento lépe technicky vybaven. Řeč již byla o sníženém hliníkovém rámu oproti kompozitovému u jiných modelů, jízdu zajišťují větší kolečka o průměru 76 mm a přesnější ložiska SG5, která jsou používána i u rekreačních bruslí por dospělé. Brusle tedy umožňují dosahovat vyšších rychlostí a jsou určeny pokročilejším mladým bruslařům.

  • Linkuj.cz!
  • Top Články.cz
  • Jaggni to!
  • MediaBlog.cz
  • Bookmarky.cz
  • del.icio.us
  • Google Bookmarks
Zařazeno v: Zábava

Emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované položly jsou označené *

*