aČlánky - Zábava

PR články od Vás pro Vás

Online hry, skákačky, logické hry ale i sporty, fotbal, hokej, tenis a jiné zábavné činnosti naleznete na zabava.aclanky.cz

Nové modely řady Rollerblade Crossfire

Kolečkové brusle řady Crossfire se již dlouhou dobu osvědčují svou vysokou kvalitou a širokou základnou svých příznivců a majitelů. Pomineme-li fakt, že společnost Rollerblade se stala na trhu absolutní špičkou a jejich kolečkové brusle obecně jsou velice kvalitní, musíme samotné řadě Crossfire složit zvláštní poklonu. Tuto řadu in-line bruslí mají v oblibě především bruslaři, kteří se na dráhách nebo cyklostezkách již cítí jako ryby ve vodě. Pokud však mají nějaké zkušenosti a tyto brusle vyzkouší, už nikdy nechtějí žádné jiné. V tomto článku bychom rádi rozebrali tři modely řady Crossfire, které nám opravdu učarovaly.

Rollerblade Crossfire 90 XR

Rollerblade Rollerblade Crossfire 90 XR je designově strohý, ale technicky velice dobře vybavený model pro pokročilé jezdce. Díky velkým kolečkům o průměru 90mm, přesným ložiskům SG9 využívaným v modelech vyšší třídy nebo závodních bruslích a nízkému lisovanému rámu ze slitiny hliníku jsou brusle svižné a s nadsázkou lze říci, že jedou samy. Zapínání je řešeno klasickým systémem tkaniček, přezky a kotníkového pásku na suchý zip. Umístění v oblasti kotníku zajišťuje lepší pevnost nohy v bruslích oproti umístění v oblasti holeně.

Rollerblade Crossfire 90

Kolečkové brusle Rollerblade Crossfire 90 kladou důraz na maximální pohodlí na dlouhých cestách. Tomu odpovídá také revoluční systém zapínání TFS Power, díky němuž můžete utahovat rovnoměrně botu za pomoci kolečka na patě brusle. Magnesiový nízký rám tlumí nežádoucí vibrace, zatímco velké 90mm kolečka a přesná ložiska SG9 zajišťují svižnou jízdu s dobrou manévrovatelností.

Rollerblade Crossfire 360

Inline brusle Rollerblade Crossfire 360 jsou vrcholným modelem řady Crossfire. Stejně jako jeho výše zmíněné příbuzné modely je i tento model postaven na kvalitním hliníkovém rámu, kolečkách o průměru 90mm a přesných ložiscích SG9. Čím se tento model liší od ostatních, je systém zapínání, kde tkaničky a přezku doplňuje lanko, které zaručuje dokonalé uchycení nohy s rovnoměrným rozložením tlaku na dolní končetiny.

  • Linkuj.cz!
  • Top Články.cz
  • Jaggni to!
  • MediaBlog.cz
  • Bookmarky.cz
  • del.icio.us
  • Google Bookmarks
Zařazeno v: Zábava

Emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované položly jsou označené *

*