aČlánky - Zábava

PR články od Vás pro Vás

Online hry, skákačky, logické hry ale i sporty, fotbal, hokej, tenis a jiné zábavné činnosti naleznete na zabava.aclanky.cz

Nové modely řady Rollerblade Activa

Modely Activa od renomovaného výrobce Rollerblade jsou dámským ekvivalentem pánských modelů Crossfire. Příbuznost dokazují širokou základnou jejich majitelů a precizním zpracováním. Modely Activa jsou v současnosti nejprodávanějšími mezi pokročilými bruslařkami vyznávající svižnou jízdu bez ztráty pohodlí. A není se čemu divit, poměr ceny a výkonu je totiž více než přijatelný. Z této řady jsme vybrali tři modely z řady Activa, které nás dostaly na kolena.

Rollerblade Activa 360 MX

Anatomicky tvarované kolečkové brusle Rollerblade Activa 360 MX jsou určeny zkušeným bruslařkám, které vyznávají svižnou jízdu a dokáží se vypořádat s většími kolečky. Konkrétně jsou tyto inline brusle osazeny kolečky o průměru 90 mm, ložisky SG9, které se využívají pouze u sportovních fitness bruslí nebo závodních bruslí a nízkým magnesiovým rámem, který perfektně tlumí vibrace. Systém zapínání se skládá z pevných tkaniček, přezky a utahovacího lanka, které zajišťuje rovnoměrné utažení botičky.

Rollerblade Activa 90 MX

Brusle Rollerblade Activa 90 MX jsou stvořeny pro maximální pohodlí. Tomu odpovídá magnesiový rám tlumící nežádoucí vibrace nerovného terénu. V kombinaci s 90 mm kolečky a přesnými ložisky SG9 brusle poskytují skvělou stabilitu a urychlují reakce. Systém zapínání True Wrap perfektně obepíná nohu a poskytuje důležitou oporu. Dámský design bruslí laděný do fialova osloví široké spektrum bruslařek.

Rollerblade Activa 90 XR

Sportovní fitness kolečkové brusle Rollerblade Activa 90 XR jsou osazeny kolečky o středně velkém průměru, velice přesnými ložisky SG9 a nízkým hliníkovým rámem, který osloví bruslařky dynamickým motivem. Šněrování je zabezpečeno tkaničkami, přezkou a páskem v oblasti kotníku, který poskytuje dodatečnou oporu. Anatomicky tvarovaná botička s výstélkami zaručuje absolutní pohodlí a ničím nerušenou jízdu.

  • Linkuj.cz!
  • Top Články.cz
  • Jaggni to!
  • MediaBlog.cz
  • Bookmarky.cz
  • del.icio.us
  • Google Bookmarks
Zařazeno v: Zábava

Emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované položly jsou označené *

*