aČlánky - Zábava

PR články od Vás pro Vás

Online hry, skákačky, logické hry ale i sporty, fotbal, hokej, tenis a jiné zábavné činnosti naleznete na zabava.aclanky.cz

Netradiční vánoční večírek – předejte organizaci profesionálům!

Zářivé barvy podzimního listí a zkracující se dny jsou nepřehlédnutelnou známkou blížících se vánočních svátků. Možná i vás se v této souvislosti dotýká organizace firemního vánočního večírku. Možná i vy přemýšlíte, jak ho letos zvládnout co nejlépe. Firemní večírek by účastníkům – vašim kolegům, zákazníkům i obchodním partnerům měl přinést co nejvíce zážitků a vás přitom stát co nejméně času.

Zkuste letos pro organizaci vánočního večírku využít služeb profesionální agentury. Ušetříte si spoustu práce a nervů. Váš klid a nadšení účastníků akce za to jistě stojí. Využijte služeb profesionálního týmu, který najdete na Firemní zážitky.cz.

Na Firemní.zážitky.cz najdete specialisty na netradiční formáty. Prostřednictvím svých akcí nabízí dobrodružství a nevšední zábavu. Nabízí vám profesionální organizaci vaší firemní akce a pozoruhodné kreativní zpracování.

Večeře s vraždou

Zkuste letos svůj vánoční večírek realizovat ve stylu detektivních příběhů A. Christie. Zažijete večer v doprovodu slavné Jane Marplové. Zapojíte se do vyšetřování záhadné vraždy a budete moci odhalit vraha, kterého dobře znáte. „Večer s vrahem“, jak se oficiálně tento program nazývá, je součástí nabídky serveru Firemní.zážitky.cz.

Dopřejte sobě, svým kolegům, zákazníkům i obchodním partnerům letos opravdu výjimečný vánoční večírek. Starosti spojené s organizací přenechejte profesionálním organizátorům. Užijte si napínavý příběh a vše, co pro vás tým ze serveru Firemní.zážitky.cz připravil. Půjde o hádanky a hlavolamy, poznávání drinků a neznámých látek, možnost vyzkoušet si některé kriminalistické postupy, slovní hry nebo airsoftovou střelnici. Profesionální herci vás seznámí se zápletkou příběhu. Zažijete výslechy svědků a podezřelých. A samozřejmě se dočkáte také odhalení vraha, na kterém se budete moci podílet.

Tento netradiční firemní program i typy na další zážitkové firemní akce najdete na serveru Firemní.zážitky.cz.

  • Linkuj.cz!
  • Top Články.cz
  • Jaggni to!
  • MediaBlog.cz
  • Bookmarky.cz
  • del.icio.us
  • Google Bookmarks
Zařazeno v: Zábava

Emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované položly jsou označené *

*