aČlánky - Zábava

PR články od Vás pro Vás

Online hry, skákačky, logické hry ale i sporty, fotbal, hokej, tenis a jiné zábavné činnosti naleznete na zabava.aclanky.cz

Kvalitní závodní lyže za přijatelnou cenu

Jste profesionálním lyžařem nebo prostě jen vyznáváte sportovní rychlou jízdu? Právě pro vás jsme vybrali troje závodní lyže, které seženete za velmi dobrou cenu a které na svazích odvedou perfektní práci. Zmíněné typy lyží považujeme v dnešní době za absolutní špičku s velmi dobrým poměrem ceny a výkonu. S lyžemi máme velice dobré zkušenosti, proto jsme se rozhodli se s vámi o ně podělit.

Atomic Race D2 GS jsou závodní lyže určené pro obří slalom. Jsou ideální volbou pro zkušené jezdce, kteří se umějí do lyží pořádně opřít. Technologie D2 (Doubledeck) zajišťuje, že se flexe lyže automaticky přizpůsobí povaze jízdy. Lyže jsou vybaveny dřevěno-titanovým jádrem, karbonovou kontrolní deskou a gumovým tlumičem. Ve výsledku lyže dosahují perfektních jízdních vlastností, stability a dokonalým držením hran. Cena těchto lyží okupuje hranici 9 000 Kč.

Elan SLX World Cup FIS je tvrdá slalomová závodní lyže, kterou profesionální jezdci využívají na FIS světovém poháru. Jsou podporovány spoustou technologií, včetně technologie WaveFlex, bočních hran RST a dřevěného jádra Response Frame. Lyže je bezkonkurenční především na tvrdé a zledovatělé sjezdovce, díky kvalitní vnitřní stavbě a perfektním hranám. Cena těchto lyží je 11 000 Kč. Vzhledem k tomu, že je lyže absolutní špičkou, je cena velice solidní.

Atomic D2 VF 75 je kompromisem mezi klasickými carvingovými lyžemi a závodními lyžemi. Lyže jsou postaveny na konstrukci D2, tedy jsou tvořeny dvěma deskami s rozdílnou tvrdostí. Díky technologii Varioflex se mění podélná flexe. Lyže má tu skvělou vlastnost, že čím agresivněji jedete, tím se lyže stává tvrdší, tedy aklimatizuje se na váš styl jízdy. Překvapením je jistě velice nízká cena, pohybující se kolem 8 000 Kč, lyže z testů dokonce kolem 7 000 Kč.

  • Linkuj.cz!
  • Top Články.cz
  • Jaggni to!
  • MediaBlog.cz
  • Bookmarky.cz
  • del.icio.us
  • Google Bookmarks
Zařazeno v: Zábava

Emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované položly jsou označené *

*