aČlánky - Zábava

PR články od Vás pro Vás

Online hry, skákačky, logické hry ale i sporty, fotbal, hokej, tenis a jiné zábavné činnosti naleznete na zabava.aclanky.cz

Komedie, seznam filmů

Na adrese komedie.proden.cz naleznete velmi přehledný seznam filmů spadajících do žánru komedie. A tím myslím opravdu ty nejlepší komedie. Stránky byly navrženy především v duchu přehlednosti a jednoduchosti. Seznamy nejlepších komedií jsou uspořádány tak, abyste co nejrychleji mohli nalézt komediální filmy, které hledáte. Na stránkách komedie.proden.cz máme komedie z roku 2012, akční komedie, romantické komedie, animované komedie a mnohé další. Všechny komedie jsou zařazeny do příslušných kategorií.

Všechny komedie, které na stránkách komedie.proden.cz naleznete jsou k sehnání na českém internetu a vždy se jedná o český dabing, nebo alespoň o film s českými titulkami.

Výpis komedií je v dlaždicovém uspořádání, takže není potřeba listovat dlouhým obsahem, než se dostanete k filmu, který hledáte. Jednotlivé filmy lze také vypisovat dle herců, takže pokud se vám líbí například Morgan Freeman, je na stránkách komedie.proden.cz možné vypsat všechny komedie, kde Morgan Freeman hrál.

V detailu vybrané komedie naleznete její kompletní popis včetně recenze, hodnocení, délky filmu, seznamu herců a traileru. Je zde také možnost film komentovat a pokud této možnosti využijete, budeme jedině rádi.

Pravidelně vybíráme ty nejlepší komedie, které jsou dostupné na internetu, nebo v trafikách a pečlivě je zařazujeme do příslušných kategorií. Tou nejzajímavější je nyní zajisté Seznam 2012, kde naleznete přehled nejlepších komedií z tohoto roku. Máme zde ale i starší roky a navíc komedie řadíme do tématických kategorií. Tedy do akčních, romantických, animovaných atp.

Všechny komedie uvedené na stránkách komedie.proden.cz patří mezi ty nejlepší. Protože ale má každý člověk svůj vlastní vkus, je zde uvedeno tolik informací, aby si každý udělal obrázek o tom, jak dobrá je právě ta komedie, kterou jste si vybrali.

Mezi ty nejlepší komedie z roku 2012 patří například: Magic of Belle Isle s Morganem Freemanem nebo třeba Méďa (Ted) což je fantasy komedie o přisprostle mluvící plyšové hračce.

I rok 2011 byl bohatý na zajímavé filmy, třeba Koupili jsme ZOO nebo Půlnoc v Paříži, kde hlavní roli hraje Owen Wilson, patří mezi naprosté trháky.

Speciálně děti by měl zaujmou seznam animovaných komedií, kde si ovšem na své přijdou i rodiče. Doporučit mohu třeba film Já, padouch a nebo Paul. Paul je malých chameleón, který se nedopatřením ocitne v divočině, kde zažije mnohá dobrodružství.

komedie.proden.cz jsou vytvořeny pro vás, tedy pro diváky, pro fanoušky filmů a milovníky dobré zábavy. Těšíme se na vás!

  • Linkuj.cz!
  • Top Články.cz
  • Jaggni to!
  • MediaBlog.cz
  • Bookmarky.cz
  • del.icio.us
  • Google Bookmarks
Zařazeno v: Zábava

Emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované položly jsou označené *

*