aČlánky - Zábava

PR články od Vás pro Vás

Online hry, skákačky, logické hry ale i sporty, fotbal, hokej, tenis a jiné zábavné činnosti naleznete na zabava.aclanky.cz

Kolečkové brusle pro nejmenší

Dětské kolečkové brusle prošly rozsáhlými inovacemi k dosáhnutí maximální užitkovosti a spokojenosti těch nejmladších sportovců. Pryč jsou dvouřadé kolečkové brusle, tzv. „kačenky“. Dnes jsou zde inline brusle, které jsou pohodlné, stabilní, atraktivní a v kombinaci s chrániči a inline helmou také bezpečné. Nejzásadnější inovací v oblasti dětských kolečkových bruslí je možnost upravovat velikost bruslí podle toho, jak dítěti roste noha. Tuto technologii používají při výrobě i špičky v oboru kolečkových bruslí, společnost Rollerblade, která je od roku 2005 součástí výrobce Nordica. Mezi nejznámější modelové řady dětských kolečkových bruslí Rollerblade patří modely Spitfire a Micro. My se dnes zaměříme na některé dětské kolečkové brusle řady Spitfire.

Rollerblade Spitfire Flash

Kolečkové brusle Rollerblade Spitfire Flash vynikají svou atraktivností, kterou upoutají srdce všech dětí. Brusle jsou vybaveny led diodami, které se při jízdě rozblikají. Stejně jako ostatní modely Spitfire i Spitfire Flash mají možnost nastavit velikost botičky v rozmezí 4 velikosti pouhým stisknutím tlačítka. Co se týče technických parametrů bruslí, Spitfire Flash jsou posazeny na kompozitovém rámu, disponují kolečky o průměru 72 mm a o chod koleček se starají ložiska SG3. Brusle jsou díky nízkým kolečkům velice stabilní a snadno ovladatelná.

Rollerblade Spitfire

Základní model bruslí Rollerblade Spitfire je posazený na sníženém rámu pro lepší tuhost, stabilitu a ovladatelnost brusle. Nízká kolečka o průměru 72 mm zaručují pomalejší, ale velice pohodlnou a stabilní jízdu. Fixaci nohy v brusli zajišťuje propracovaný systém zapínání složen z tkaniček, holenní přezky a pásku v úhlu 45 stupňů. K dispozici je více variant bruslí, kromě základního typu je tu model Rollerblade Spitfire Combo, který obsahují také sadu dětských chráničů a model Rollerblade Spitfire Cube, který kromě chráničů obsahuje také inline helmu.

  • Linkuj.cz!
  • Top Články.cz
  • Jaggni to!
  • MediaBlog.cz
  • Bookmarky.cz
  • del.icio.us
  • Google Bookmarks
Zařazeno v: Sport

Emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované položly jsou označené *

*