aČlánky - Zábava

PR články od Vás pro Vás

Online hry, skákačky, logické hry ale i sporty, fotbal, hokej, tenis a jiné zábavné činnosti naleznete na zabava.aclanky.cz

Brusle pro pokročilé bruslařky

Dnešní článek bude věnovaný výhradně dámám, neboť rozebereme modely fitness kolečkových bruslí Rollerblade Activa, které se pyšní prvenstvími v různých testech a v recenzích válcují všechny ostatní. Proč jsou modely Activa mezi bruslařkami tolik oblíbené? V bruslích Rollerblade Activa se snoubí rychlost, atraktivita designu, stabilita a pohodlnost.

Rollerblade Activa 90 MX

Prvním modelem, který si dnes rozebereme, je model Rollerblade Activa 90 MX. Ten je posazen na ultralehkém magnesiovém podvozku, kolečkách o průměru 90 mm a jejich pohyb zajišťují velice přesná ložiska SG9, coby nejvyšší typ fitness řady. To vše dohromady předznamenává rychlou, pohodlnou a bezstarostnou jízdu. Pro maximální fixaci nohy v botičce jsou brusle vybaveny revolučním systémem šněrování True Wrap. Model Activa 90 MX je vhodný pro středně pokročilé bruslařky, které holdují svižné jízdě bez ztráty komfortu.

Rollerblade Activa 360

Fitness model Rollerblade Activa 360 je snadno ovladatelný a kontrolovatelný. Svůj název získal z toho důvodu, že disponuje systémem šněrování 360 True Wrap, kdy šněrování botičky je řešeno pomocí lanka, které se utahuje rotací kolečka připevněného na brusli. Lanko doplňují klasicky tkaničky a přezka v oblasti holeně. Stejně jako model Activa 90 MX je i model Activa 360 sestaven z nízkého rámu, 90 mm koleček a přesných ložisek SG9. Brusle jsou dámami oblíbené také kvůli atraktivnosti. Design je laděn do červené, bílé a šedé.

Rollerblade Activa 360 MX

Sportovní model Rollerblade Activa 360 MX spojuje dva výše zmíněné modely. Je postaven na lehkém magnesiovém rámu, který skvěle tlumí vibrace a využívá také systém šněrování 360 True Wrap, tedy stahování botičky pomocí lanka, které zajišťuje rovnoměrné zafixování nohy. Stejně jako dva předchozí modely má i tento model kolečka o průměru 90 mm a přesná ložiska SG9. Brusle jsou určeny pokročilým bruslařkám, které se dokážou vyrovnat s velkými kolečky a chtějí si užít svižnou jízdu bez kompromisů.

  • Linkuj.cz!
  • Top Články.cz
  • Jaggni to!
  • MediaBlog.cz
  • Bookmarky.cz
  • del.icio.us
  • Google Bookmarks
Zařazeno v: Sport

Emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované položly jsou označené *

*